امروز: جمعه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۸

همه با هم علیه آمریکا

  • ویژه
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
همه با هم علیه آمریکا
محبوب روستا،سردبیر نشریه روزبعد در سرمقاله این نشریه،از برجام و انتقادها گفت و خواستار وحدت و انسجام نیروهای داخلی شد؛

به گزارش پایگاه خبری دیار سید؛محبوب روستا سردبیر نشریه روز بعد درسرمقاله این نشریه نوشت:سرانجام همان گونه که پیش بینی می شد ترامپ بعد از کارشکنی های فراوان در مسیر اجرای برجام،از برجام خارج شد و با ادعاهایی مضحک و غیردیپلماتیک،ایران را مورد تهدید قرار داد.

خروج ترامپ از برجام،یکبار دیگرخباثت ذاتی سردمداران حکومت آمریکا و منویات باطنی و شیطانی آنها و صدق سخنان حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری در عدم پایبندی حاکمان نظام سلطه و استکبار جهانی به تعهداتشان را هویدا ساخت.

با خروج رئیس جمهور آمریکا از توافقنامه۵+۱،مخالفان داخلی برجام،بهانه و فرصت یافتند تا از رییس جمهور و دلتمردان کشورمان انتقام بگیرند و به جای حمله به ترامپ به خاطر زیرپا نهادن برجام و وارد آوردن اتهامات بی اساس به ایران و تهدید جمهوری اسلامی،به دولت خدمتگزار حمله کنند.

مخالفان برجام که همان مخالفان دولت هستند باید بدانند که پرهیز از اختلافات وتلاش مضاعف در حفظ و تقویت همبستگی ملی و انسجام اجتماعی از ضروریات گذر از این مرحله حساس و دشوار است و برجام با همه ی ضعف ها و قوت ها،نتیجه اراده ی حاکمیت و ماحصل سالها تلاش نفسگیر فرزندان امین و کاربلد جمهوری اسلامی است.

اگر در مسیر تحقق این توافق بین المللی که به امضاء شورای امنیت سازمان ملل هم رسیده است،ترامپ بدعهدی کرده و برخلاف همه ی قوائد پذیرفته شده ی جهانی،از عمل به تعهدات خویش سرباز زده است،او و دولت آمریکا باید مورد نقد و حمله قرار گیرد نه دکتر روحانی و دولت ایران.

در آستانه ماه مبارک رمضان انتظار و امید می رود همه ی قوا و جبهه ها وجناحها،گروه ها  و احزاب و فعالان سیاسی کشورمان ،با درک حساسیت این مقطع از حیات جمهوری اسلامی،از تضعیف و تخریب یگدیگر دست بردارند و با تمسک به اسلام عزیز و قانون اساسی ،حول محور ولایت و رهبری ،یکپارچگی و همصدایی و انسجام خود را به رخ جهانیان بکشند و آمریکا و اسرائیل و رژیم وابسته سعودی و اذناب آنان را ناکام بگذارند.

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجتبی جمعه , ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱:۴۴

مرگ بر آمریکا

استفاده از مطالب فقط با نوشتن نام پایگاه خبری دیار سید مجاز است